naše ubytování

Užijte si atmosféru pravé horské chaty v centru Jizerských hor.

chata centrum v bedřichovĚ

Původně sloužila jako škola a dnes nabízí zázemí se 110 lůžky, dvěma jídelnami, zahradou s hřištěm a perfektní letní i zimní sportovní vyžití Jizerských hor. Je čas vyrazit na čerstvý vzduch, rozhýbat se a užít si krásné výhledy! Máme pro vás vše, co potřebujete pro pohodový aktivní čas v horské přírodě s dětmi každého věku.

pokoje

Na chatě máme celkem 25 pokojů se dvěma až šesti lůžky. Ubytovat tak můžeme až 110 hostů. Některé pokoje mají vlastní sociální zařízení i televizi a wifi-připojení, jiné sdílenou koupelnu umístěnou v předsíňce pokojů. Pokud vyrazíte na organizovaný dětský pobyt, pedagogický dozor bude mít vždy absolutní soukromí a pohodlí.

Stravování

Postaráme se o výživné jídlo po celý den. Naservírujeme vám snídani, oběd, večeři i dvě svačiny. Záleží na vás, kolik jídel denně chcete mít přímo u nás na chatě. Poradíme si i s dietou pro celiaky a diabetiky. 

Pro sportovce vaříme tak, aby mohli podávat maximální výkony. Vyhovíme s časy jídel, abyste mohli trénovat i regenerovat. Připravíme pro vás jak svačiny, tak například druhou večeři.

Na chatě máme dvě jídelny, jednu s kapacitou 30 a druhou s kapacitou 80 lidí. Jídelny vám můžou klidně posloužit i jako učebny nebo tělocvična.

V obklopení krás Jizerských hor

Bedřichov je skvělým výchozím bodem pro celou řadu výletů. A když napadne, stačí udělat pár kroků a jste na sjezdovce nebo běžecké trati. Zkrátka ráj pro letní i zimní aktivní dovolenou.

Vybavení chaty

V okolí na dosah

CHCETE K NÁM VYRAZIT NEBO MÁTE DOTAZ? NAPIŠTE NÁM

Kontaktní údaje

Adresa

Bedřichov 211, 468 12 Bedřichov

Email

info@chatacentrum.cz

Telefon

+420 739 666 158

Sledujte nás